KONST / Litografier / Färglitografi 8952392
nr 895 2392
Färglitografi
KG Nilsson, "huset med stjärnhimlen", 64/75, signerad, 1973, motivet: 50x43
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 19 maj 2014
kl 19:14:05
500 kr
700 kr